українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд добився скасування рішень про підвищення тарифів більш ніж у 20-ти населених пунктах
16.08.2013 | 17:42
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд був змушений втрутитися в безчинства місцевих органів влади, які прийняли необгрунтовані рішення з підняття тарифів на житлово-комунальні послуги для населення, і домігся скасування таких рішень. Про це Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

«Після втручання Уряду більш ніж у 20-ти населених пунктах були скасовані рішення про підвищення тих чи інших тарифів», - сказав він.

Зараз відповідні відомства продовжують роботу з аналізу рішень, прийнятих місцевими органами влади, підкреслив Микола Азаров.

При цьому, зазначив Глава Уряду, проблема тарифів не така проста, як здається на перший погляд. У ряді випадків підприємства намагаються вийти на беззбиткову роботу найпростішим шляхом - шляхом підвищення тарифів.

«Наше ж завдання - створити такі умови, за яких підприємства, перш за все, зменшать невиробничі витрати, реально займуться енергозбереженням. І лише після проведення всіх цих заходів можна брати розрахунки і дивитися об'єктивні чинники, які можуть бути враховані при прийнятті рішень, - сказав Глава Уряду, відзначивши, що одним з таких чинників, наприклад, є зростання зарплати. - Заробітна плата входить складовою частиною в будь-який тариф і на підприємстві вона може підвищуватися або за рахунок економії інших витратних статей, або за рахунок наших людей».

 

версія для друку