українська російська англійська
Україна готує план заходів для вирішення проблеми ввезення вітчизняних товарів до РФ в рамках законодавства
16.08.2013 | 19:27
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Україна вже найближчим часом підготує чіткий план заходів, реалізація яких дозволить вирішити проблеми ввезення вітчизняних товарів у Російську Федерацію, заявив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов на брифінгу в п'ятницю.

«Прем'єр-міністр поставив завдання, щоб у понеділок ми розробили чіткий план дій, який повинен привести до вирішення тих питань, які сьогодні виникли на митному кордоні між РФ і Україною», - сказав Ігор Прасолов

Він підкреслив, що на сьогодні мова у жодному разі не йде про торгову війну, при цьому додав: Уряд робитиме все можливе, для того, щоб ситуація з експортом товарів вітчизняних виробників до РФ вирішилася якнайшвидше, цивілізованим шляхом і в рамках чинного законодавства.

«Я нічого не чув, щоб Росія говорила про торгову війну. Ми говоримо про конкретні питання, які ми повинні вирішити», - зазначив Ігор Прасолов.

Також він повідомив, що на сьогодні Мінекономрозвитку тісно співпрацює з Федерацією роботодавців України (ФРУ), проводить моніторинг та аналізує всі звернення вітчизняних виробників.

 

 

 

версія для друку