українська російська англійська
ДІУ: Введено в експлуатація ще один житловий будинок у Київській області
19.08.2013 | 09:56
Прес-служба Державної іпотечної установи

Відбулося урочисте введення в експлуатацію багатоповерхового будинку у м. Вишневе Київської області. Закінчення будівництва 1-ї черги ЖК «Квартал- Авіа» стало можливим завдяки фінансуванню Державної іпотечної установи. На ці цілі Установа спрямувала 67,5 млн. грн. Площа житла у даному об’єкті становить 18 тис. кв. метрів, а це 228 квартир.

Голова правління ДІУ Андрія Прилипко, зазначив, що замовником будівництва виступив Національний авіаційний університет (НАУ).

«Будівництво, розпочате ще у 2007 р., було призупинене у зв’язку з фінансовою кризою, але після надання ДІУ у 2011 р. фінансового ресурсу - поновлене. Цей проект був для нас на особливому контролі, тому, що на нього довго чекали працівники бюджетної сфери. Завдяки ДІУ 228 родин, серед яких 55 викладачів НАУ та їх сім'ї незабаром отримають нове житло, на яке вони так довго чекали. Ми відчували дуже велику відповідальність перед викладацьким складом. Тому раді, що у короткий термін завдяки злагодженій роботі всіх учасників проекту вдалося закінчити будівництво», - сказав заступник Голови правління ДІУ.

Також, додав Андрій Прилипко, Державна іпотечна установа рефінансує кредити громадян, надані на придбання квартир у цьому будинку.

«Установа пропонує доступні умови кредитування, які дозволять людям із середнім достатком придбати сучасне якісне житло в самому найближчому передмісті Києва», - заступник Голови правління ДІУ.

Довідково

Під час реалізації програми фінансування добудови житлових об’єктів, за два роки Установою було профінансовано 34 житлових будинки на суму понад 808 млн. грн., загальна площа житла в них складає понад 570 тис. кв. м., або близько 10 тис. квартир. Завдяки Програмі вдалося зберегти більше 5 тис. робочих місць у будівельній та суміжних галузях економіки.

 

 

версія для друку