українська російська англійська
Держфінінспекція в Харківській області у січні - липні відшкодувала втрат на 65 млн. грн.
19.08.2013 | 10:15
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в Харківській області упродовж січня – липня 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 65 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 392 управлінські рішення.

До суду пред’явлено 21 позов щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 72 млн. грн.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 201 досудове розслідування, а також вручили 3 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Окрім того, за результатами участі фахівців Держфінінспекції як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури, складено 14 протоколів про адміністративне корупційне правопорушення.

За недотримання законодавства 1347 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 506 – до дисциплінарної та матеріальної, 17 осіб звільнено із займаних посад.

Задля запобігання і протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму понад 7,3 млн. грн.

 

 

версія для друку