українська російська англійська
"Таврійська хвиля" здійснила мрії талановитих дітей Херсонщини
19.08.2013 | 11:05
Херсонська ОДА

У суботу в м. Скадовськ Херсонської області пройшов заключний етап фестивалю дитячої творчості «Таврійська хвиля», що розпочався зі святкової карнавальної ходи, в якій взяли участь голова Херсонської  обласної державної адміністрації Микола Костяк разом із своїми заступниками, голова Херсонської обласної ради Віктор Пелих та Уповноважений Президента з прав дитини Юрій Павленко.

Розпочинаючи святковий гала-концерт, Микола Костяк виступив з привітальним словом до гостей, жителів міста і конкурсантів, де висловив переконання, що «Таврійська хвиля» матиме продовження, а в подальшому, до участі у фестивалі приєднається не тільки Херсонська, а й інші області України.

«У нашому Таврійському краї проживає багато талановитих дітей і я впевнений, що їм потрібно допомагати, створювати всі умови, щоб діти показали свої здібності не тільки у межах нашої області, а навіть поза межами України, саме тому було створено цей фестиваль», - сказав Микола Костяк.

Так, у завершальний день фестивалю жителі та гості м. Скадовськ мали змогу насолодитися виступами кращих з кращих на великій сцені біля самого моря. 

Учасники фестивалю під час своїх виступів отримали відзнаки та подарунки – планшети, мобільний телефон, навіть у конкурсанта, який заспівав пісню «Хочу велосипед», здійснилася мрія – хлопчик пішов зі сцени зі справжнім велосипедом, який йому подарував голова облдержадміністрації Микола Костяк.

Переможців було нагороджено дипломами та пам’ятними призами, яких було визначено у  номінаціях: вокал (соло, дуети, тріо, групи) – класичний, народний, естрадний спів; хореографія (соло, дуети, ансамблі) – народний, класний, естрадний танок, модерн, джаз, спортивно-бальні танці; образотворче мистецтво – живопис, графіка, розпис; та у оригінальному жанрі – стрибкова та силова акробатика.

Яскравим доповненням заключного гала-концерту фестивалю «Таврійська хвиля» став феєрверк та виступ спеціально запрошеної «зіркової» гості – народної артистки України Наталії Бучинської

 

Довідково

Участь у фестивалі взяли дитячі творчі колективи, ансамблі, групи виконавців та солістів віком від 5 до 18 років з усіх районів і міст Херсонської області.

Даний фестиваль проходив у три тури - І - відбірковий, який проводився у районах та містах Херсонської області, ІІ тур – зональний, в якому взяли участь переможці І туру Фестивалю та ІІІ тур – півфінал та фінал, у якому брали участь переможці ІІ (зонального) туру Фестивалю. 

За підсумками проведення ІІІ туру Фестивалю було визначено переможців, які взяли участь у гала-концерті.

 

версія для друку