українська російська англійська
За перше півріччя 2013 року Мін'юстом проведено правову експертизу 1200 нормативно-правових актів
19.08.2013 | 13:02
Прес-служба Міністерства юстиції

Міністерство юстиції України у липні провело правову експертизу 206 нормативно-правових актів. За її результатами прийнято рішення про державну реєстрацію 186 нормативно-правових актів, при цьому 18 повернено без державної реєстрації для доопрацювання, а 2 - визнано такими, які державній реєстрації не підлягають. 

У червні під час проведення правової експертизи 275 нормативно-правових актів для доопрацювання без державної реєстрації було повернено 15 актів, а 1 - визнано таким, що державній реєстрації не підлягає.

Загалом за перше півріччя 2013 року Міністерство юстиції провело правову експертизу 1200 нормативно-правових актів, за результатами якої прийнято рішення про державну реєстрацію 1102 нормативно-правових актів, повернено 94 нормативно-правових актів без державної реєстрації для доопрацювання, відмовлено в державній реєстрації 1 акта, 3 – визнано такими, що державній реєстрації не підлягають.

Крім того, відповідно до повноважень Міністерства юстиції України, також здійснюється перевірка державних органів щодо додержання законодавства про державну реєстрацію.

Так, протягом минулого тижня розпочато перевірки стану додержання  законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів у Державній інспекції ядерного регулювання, Міністерстві енергетики та вугільної промисловості, Пенсійному фонді, Службі зовнішньої розвідки, Управлінні державної охорони, Міністерстві молоді і спорту, Національній раді з питань телебачення і радіомовлення.

 

версія для друку