українська російська англійська
На Волині за два роки спрямовано з різних джерел на енергозбереження 345 млн. грн.
19.08.2013 | 13:26
Волинська ОДА

За останні два роки в області з різних джерел фінансування в енергозбереження спрямовано 345 млн грн. Таку цифру озвучив на оперативній нараді голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук. За ці кошти проведено модернізацію на понад двох тисячах об’єктів різних форм власності.

«Лише торік за рахунок бюджетів різних рівнів  проведено встановлення чи заміну 74 великих застарілих котелень на нові біль потужні. До цих процесів активно став долучатися середній та малий бізнес  і я даю зелене світло тим, хто працює у галузі теплоенергетики та енергозбереження», - повідомив Борис Клімчук.

«Одна з головних позицій Президента України, яка ним підтримується і постійно стимулюєтьсяекономія незворотних природних ресурсів повсюдно. В області послідовно робимо крок за крокомвід міні-проектів із встановлення енергоощадних вікон у дитсадках і до значних заходів, як то облаштування потужних опалювальних котелень із заміною систем опалення», - підкреслив голова облдержадміністрації.

Разом з тим Борис  Клімчук наголосив, що кошти, які були протягом року заощаджені  завдяки  енергозбереженню на об’єктах, зокрема бюджетної сфери,  повинні туди ж і  повернутися. 

«Люди повинні бачити результати своєї економії, адже тоді вони й надалі, реалізуючи ініціативи глави держави,  вкладатимуть в енергозбереження, що допоможе і Волині, і Україні мінімізувати в майбутньому використання природного газу, вугілля та інших невідновних природних ресурсів», - підкреслив голова облдержадміністрації. 

 

версія для друку