українська російська англійська
Микола Азаров нагородив чемпіонок світу з фехтування на шаблях
19.08.2013 | 15:16
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров зустрівся з чемпіонками світу з фехтування на шаблях і вручив їм урядові нагороди.

«Я хочу привітати Вас із перемогою на Чемпіонаті світу з фехтування. Це прекрасний результат, він свідчить про те, що Ви маєте великі перспективи, і якщо минулого року Вам бракувало буквально «одного удару», то зараз ви стали чемпіонками», – сказав Глава Уряду.

Чемпіонка світу Ольга Харлан попросила Прем’єра допомогти із завершенням будівництва великого спортивного комплексу у Миколаєві. Він пообіцяв вирішити це питання. «Ми цей комплекс обов’язково здамо», - сказав Микола Азаров.

У свою чергу старший тренер збірної з фехтування Артем Скороход звернувся до Глави Уряду з проханням посприяти будівництву у Києві спеціального залу для тренувань фехтувальників.

Прем’єр-міністр пообіцяв це зробити. «Ми велику увагу приділяємо спорту. Але, на жаль, не всюди ми маємо гарні результати. Ваші результати просто блискучі, і ми будемо Вас підтримувати», - зазначив Микола Азаров.

Він наголосив, що Уряд продовжить підтримувати розвиток спорту в Україні і зробить усе від нього залежне, щоб створити необхідну інфраструктуру.

У зустрічі взяли участь чемпіонки світу з фехтування шаблістки Ольга Харлан, Галина Пундик, Олена Вороніна та старший тренер з фехтування Артем Скороход.

Чемпіонат світу з фехтування проходив у Будапешті з 5 по 13 серпня. Українські шаблістки здобули на ньому командне "золото" - у фіналі Ольга Харлан, Галина Пундик, Олена Вороніна й Аліна Комащук з рахунком 45:44 перемогли збірну Росії. Ольга Харлан також виграла "золото" Чемпіонату світу в особистому турнірі шаблісток.

 

версія для друку