українська російська англійська
До дитячої інженерної академії набирають дітей з Києва, наступного року - з усієї України
19.08.2013 | 16:57
Прес-служба Міністерства освіти і науки

На виконання Указу Президента України від 31 серпня 2010 року № 889 «Про утворення державної дитячої інженерної академії», у рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України вперше проводиться набір до 5-х класів Державного загальноосвітнього навчального закладу – гімназії «Дитяча інженерна академія».

Заклад нового типу відкривається з метою виявлення та підтримки дітей, які мають схильність до  винахідницької та конструкторської діяльності.

Навчання відбуватиметься під патронатом Київського національного університету будівництва і архітектури та інших провідних технічних вищих навчальних закладів  України за напрямами:

робототехніка;

архітектура та дизайн;

інженерія  та ін.

Для кожного учня буде розроблений особистий освітній маршрут. Значний компонент у навчальному процесі складатиметься з позакласної та гурткової роботи.

Конкурсні випробування до 5-го класу проводяться у формі співбесіди.     У 2013/2014 навчальному році чекаємо учнів м. Києва. З наступного навчального року планується набір учнів усіх регіонів України до 5-6-х класів.

Додаткова інформація за телефонами: 481-47-62 (відділ експериментальної педагогіки та управління освітою Міністерства освіти і науки України; моб. 097-221-11-72 (директор гімназії – Боровик Дмитро Віталійович).

Запрошуємо взяти участь у конкурсному відборі. Чекаємо майбутніх винахідників та талановитих інженерів.

версія для друку