українська російська англійська
Цього року Фонд соцстрахування з тимчасової втрати працездатності значно збільшив фінансування на оздоровлення дітей
19.08.2013 | 19:14
Прес-служба Міністерства соціальної політики

2013 року за рахунок Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності було значно збільшено фінансування на відпочинок та оздоровлення дітей. Про це сказала Міністр соціальної політики України Наталія Королевська.

«Значним здобутком Фонду є те, що цьогоріч збільшено фінансування оздоровлення дітей. Зокрема, правління Фонду затвердило фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб на суму 386,2 млн. грн. Це на 170,4 млн. грн. або 79% більше, ніж 2012 року», - сказала вона.

Наталія Королевська також повідомила, що, за оперативною інформацією, понад 236 тисяч дітей вже оздоровилися або перебувають на оздоровленні за рахунок коштів Фонду, з них 64 тис. дітей була оплачена повна вартість путівок.

За словами Міністра, за підтримки Мінсоцполітики як представника сторони держави, профспілок і роботодавців правлінням Фонду прийнято рішення щодо зменшення розміру оплати за санаторно-курортне лікування для дорослого з дитиною та для дорослого з двома дітьми. «Для лікування дитини і дорослого частка, яку вносить застрахована особа, тепер становить 10% від вартості путівки замість 15%, а на лікування двох дітей і дорослого – путівки надаються безкоштовно», - зазначила вона.

Щодо санаторно-курортного лікування в цілому, то, за словами Наталії Королевської, цього року його фінансування зросло на 55,2%, що дасть змогу забезпечити такими путівками близько 300 тисяч застрахованих осіб та членів їх сімей – на 59% більше, ніж у 2012 році.

 

версія для друку