українська російська англійська
У 2013 році Укрзалізниця відремонтує пасажирські платформи на 26 станціях та 21 зупинному пункті
20.08.2013 | 12:51
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Укрзалізниця продовжує реалізовувати комплекс заходів з утримання пасажирських платформ на станціях та зупинних пунктах у належному стані.   

У поточному році на залізницях України заплановано виконати ремонтні роботи для  приведення платформ у відповідність до нормативних вимог на 26 станціях та 21 зупинному пункті.  За сім місяців структурні підрозділи служб будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд залізничної галузі вже виконали 48% від запланованих обсягів.

Зокрема, вже здійснено реконструкцію платформ на станціях  Стаханів, Форпостна, ім. Кожушко, Красногорівка, з.п Приятний Донецької залізниці, а також на ст. Раухівка Одеської залізниці.

На платформах станцій та зупинних пунктів Придніпровської залізниці облаштовано навіси, встановлені огорожі, відремонтовано систему освітлення, також здійснено капітальний ремонт платформи ст. Рокувата, де триває реконструкція вокзалу.

Також великий обсяг робіт з реконструкції пасажирських платформ виконаний на Південно-Західній залізниці. Зокрема, на станціях Бровари, Ніжин, Тетерів, Буча та зупинних пунктах Рубежівський, Загальці, Малютянка, Корчі та Зеніт.  

На сьогодні  на  кожній із шести залізниць України  розробляються заходи для формування та затвердження галузевої Програми реконструкції пасажирських платформ на 2014-2016 роки.

Пасажирські та вантажні платформи є складовою частиною комплексу будівель і споруд, які забезпечують перевізний процес. Утримання  їх у справному технічному стані  потребує значних фінансових ресурсів. Щорічно у фінансових планах залізниць України передбачаються кошти на ремонт та реконструкцію платформ, а роботи виконуються власними силами структурних підрозділів служб будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд.

Загалом на залізничному транспорті для забезпечення безпеки руху  поїздів  щороку здійснюється комплекс організаційних і технічних заходів,  спрямованих  на   безаварійну  роботу   та  утримання   в  постійній  справності  залізничних колій,  рухомого складу, обладнання, механізмів і пристроїв, будівель і споруд.

 

версія для друку