українська російська англійська
Розпочався перший візит Міністра закордонних справ України до Колумбії
20.08.2013 | 15:11
Прес-служба Міністерства закордонних справ

Розпочався перший в історії незалежної України офіційний візит Міністра закордонних справ України Леоніда Кожари до Республіки Колумбія. Візит проходить на запрошення Глави зовнішньополітичного відомства Колумбії пані Марії Áнхели Ольгíн.

Метою візиту є налагодження політичного діалогу з Колумбією, виконання завдань з економізації зовнішньополітичної діяльності нашої держави, сприяння розвитку українсько-колумбійського торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва.

Програмою візиту, який триватиме до 21 серпня ц.р., передбачені переговори Леоніда Кожари та Марії Áнхели Ольгíн, зустрічі Міністра закордонних справ України з Віце-Президентом Колумбії Анхелíно Гарсóном Кінтéро, Главами Сенату та Палати представників Національного Конгресу Республіки Колумбія, керівниками економічного блоку колумбійського уряду, представниками колумбійських ділових кіл, а також проведення українсько-колумбійського бізнес-форуму.

Міністра закордонних справ супроводжує представницька делегація ділових кіл України.

Республіка Колумбія є новим перспективним ринком для українського експорту. Загальний обсяг українсько-колумбійської торгівлі (товари та послуги) у 2012 році склав 92 млн. дол. США, з яких 84,7 млн. дол. США становив експорт українських товарів.

 

 

 

версія для друку