українська російська англійська
Микола Азаров вимагає активізувати роботу з наближення технічних регламентів Митного союзу та України
21.08.2013 | 14:58
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив активізувати роботу з наближення технічних регламентів Митного союзу та України. Відповідне завдання Глава Уряду поставив перед Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством доходів і зборів.

«Треба враховувати реалії, як вони є. Митний союз і нові правила в ньому – така реалія, - наголосив Глава Уряду під час засідання Кабінету Міністрів 21 серпня 2013 року. - Пільгових режимів не буде, та ми їх і не вимагаємо. Ми закликаємо партнерів до справедливого застосування правил торгівлі на основі положень Світової організації торгівлі та чинної Угоди про зону вільної торгівлі між країнами СНД. І самі повинні бути готові виконувати ці правила».

За його словами, ситуація вимагає активізувати роботу з наближення технічних регламентів Митного союзу та України, адаптації експортної документації до нових вимог тощо, при цьому необхідно постійно працювати над власною конкурентоспроможністю.

«Саме тому надзвичайно важливо зараз активізувати і продовжити нашу співпрацю з усіма країнами Митного союзу в частині зближення технічних регламентів та угод, які регулюють митні процедури. Таке завдання я поставив перед Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством доходів і зборів», - сказав Прем’єр-міністр.

Разом з тим, Микола Азаров запевнив представників вітчизняного бізнесу, підприємців і промисловців, що Уряд завжди стояв і буде стояти на захисті економічних інтересів українських виробників.

Зокрема, це стосується і врегулювання питання митного оформлення окремих вантажів з України на території РФ.

 

 

версія для друку