українська російська англійська
З 10 вересня на Івано-Франківщині працевлаштуються понад 3 тис. людей на відновлених підприємствах
21.08.2013 | 15:25
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

З 10 вересня буде відновлено роботу на підприємствах «Карпатнафтохім» і «Лукор» в місті Калуш Івано-Франківської області, що дасть змогу забезпечити роботою понад 3 тис. людей. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 21 серпня 2013 року.

Як зазначив Прем’єр-міністр, Кабінет Міністрів України та компанія «Лукойл» після складних і тривалих переговорів домовилися щодо відновлення роботи українських підприємств групи «Лукойл».

«Ми очікуємо з 10 вересня 2013 р. відновлення виробництва поліетилену, хлору, каустичної соди та хлорвінілу, виробів з поліхлорвінілової смоли на підприємствах «Карпатнафтохім» і «Лукор» в місті Калуш Івано-Франківської області, - сказав Микола Азаров. -  Ці потужності простоювали кілька років. Була складна економічна проблема і велика соціальна драма: адже без роботи залишались тисячі людей. Тепер вони знову отримають стабільний заробіток, соціальні гарантії».

За словами Глави Уряду, розроблені на підприємствах виробничі плани передбачають стабільне нарощування обсягів випуску продукції протягом 3-х місяців після пуску виробництв. Відновлення роботи стратегічно важливого для держави нафтохімічного підприємства забезпечить роботою біля 3000 чоловік, створить умови для подальшої модернізації та вдосконалення технології виробництва та збільшить податкові відрахування до державного і місцевого бюджетів.

«Сподіваюся, що відновлення роботи «Карпатнафтохім» стане першою ластівкою у відновленні роботи всього українського нафтопереробного комплексу, - наголосив Прем’єр-міністр. -  Українські нафтопереробні заводи - це гарантія енергетичної безпеки України, стабільності цін».

При цьому він акцентував і на виробництві підприємствами бітуму «критично важливого ресурсу, який досі стримував активізацію дорожнього будівництва».

 

 

версія для друку