українська російська англійська
Акції Донбасенерго на конкурсі продані зі значним перевищенням ціни
21.08.2013 | 15:40
Прес-служба Фонду державного майна

21.08.2013 року Фонд державного майна України успішно продав 60,773% акцій ПАТ «Донбасенерго». Ціна продажу пакета акцій цього товариства виросла майже на 80 млн. грн. або більше ніж на 12% порівняно з початковою ціною. При початковій ціні 641 млн. грн. ціна продажу склала 718,92 млн. грн. На конкурсі під час торгів учасниками було зроблено 12 кроків. За контрольний пакет акцій конкурували компанії ТОВ Фірма «ТехНова» (м. Київ) та ПРАТ «ЕНЕРГОІНВЕСТ ХОЛДИНГ», (м. Донецьк).

Переможцем конкурсу стало ПРАТ «ЕНЕРГОІНВЕСТ ХОЛДИНГ».

Фонд держмайна оголосив про проведення конкурсу з продажу акцій ПАТ «Донбасенерго з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону 24 липня 2013 року.

ФДМУ приймав заявки до 13 серпня 2013 року, до 18.00.

Конкурс транслювався он-лайн на офіційному сайті ФДМУ www.spfu.gov.ua. Запис трансляції дивіться на сайті Фонду ТУТ.

Умовами конкурсу, зокрема, передбачено використання вугілля, що видобувається на українських шахтах, в обсязі не менше 70% обсягу палива, що використовується товариством для виробництва електричної та теплової енергії, реконструкція Старобешівської та Словянської ТЕС, здійснення щорічних інвестицій у модернізацію виробництва, недопущення утворення простроченої заборгованості із заробітної плати та інших виплат, поетапне підвищення заробітної плати, недопущення звільнення працівників з ініціативи покупця та інше.

 

 

версія для друку