українська російська англійська
Іноземні інвестори вклали 8,5 млн. дол. прямих інвестицій в економіку Херсонщини
22.08.2013 | 09:03
Херсонська ОДА

У січні – червні 2013 року в економіку Херсонської області іноземними інвесторами вкладено 8,5 млн дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу). Про це повідомило Головне управління статистики у Херсонській області.

Так, станом на 1 липня 2013 року обсяг унесених з початку інвестування в економіку області прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) становить 255 млн. дол. США, що на 1,2% більше, ніж за цей же період минулого року.

За І півріччя 2013 року до Херсонської області надійшли інвестиції зі 46 країн світу. До основних країн-інвесторів, на які припадає 73,5% загального обсягу прямих інвестицій, входять: Кіпр, Велика Британія та Сейшельські острови.

Найбільші ж обсяги іноземних інвестицій зосереджено на підприємствах промисловості, зокрема, з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності, з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції; металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устаткування.

Провідні місця за обсягами інвестицій у області займають міста Херсон, Каховка, Нова Каховка, Цюрупинський та Каланчацький райони.

 

версія для друку