українська російська англійська
На Київщині відкрили реконструйований дитячих садочок
22.08.2013 | 12:05
Київська ОДА

Обласна влада приділяє велику увагу розбудові мережі дошкільних закладів, наголосив голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк під час відкриття дитячого садочка “Світлячок” у с. Велика Березянка Таращанського району.  

Головним пріоритетом цього села, в якому проживають 57 дітей віком до 6 років, але з 1999 р. не мали змоги здобувати дошкільну освіту, було визначено відновлення роботи дитячого садка. Завдяки повній злагодженій співпраці влади різних рівнів, громади, меценатів успішно реалізовані поставлені завдання. На своє відродження дитсадок, розрахований на 50 місць, чекав 15 років. На переконання губернатора до кінця цього року в області буде створено 3500 місць в дитячих садочках.

«Відкриття дошкільного закладу - це подія для села, району та області. Відповідно до Програми економічних реформ на 2010-2014 роки, на Київщині передбачено реалізацію заходів спрямованих на вдосконалення системи управління освітою, а також підвищення її якості та доступності, - зазначив Анатолій Присяжнюк. - Сьогодні у дитячих садочках є потреба, тому обласна влада приділяє велику увагу розбудові мережі дошкільних закладів».

Під час урочистого відкриття Анатолій Присяжнюк зазначив, що впровадження нових соціальних ініціатив - це дієвий крок щодо покращення захисту й розвитку сім'ї та дитини.

До відкриття дошкільного закладу у приміщенні зроблений ремонт, придбано м'які меблі в ігрові та спальні кімнати. Наразі в експлуатацію введено 1 поверх дитсадочка, але поступово будуть проводитися роботи щодо відбудови 2 поверху.

Наразі у дошкільному закладі відновлено водопостачання, водовідведення, встановлення бойлери та сантехніка, проведено поточний ремонт покрівлі та цоколя. Крім цього, реалізовано мікропроект громади “Впровадження енергозберігаючих заходів в дитсадку села Велика Березянка”, в рамках якого замінено на метало пластикові 19 вікон, 10 дверей та встановлено інфрачервоне енергоефективне електроопалення. Було також проведено поточний ремонт, а саме побілено та пофарбовано приміщення. Забезпечено необхідним обладнанням та матеріалами, а саме постільною білизною, кухонним та іншим інвентарем. Загалом для відновлення роботи дитячого садка було витрачено близько 500 тисяч гривень, в тому числі 212 тисяч гривень бюджетних коштів. 

версія для друку