українська російська англійська
З 1 листопада українці зможуть реєструвати нерухомість через "Укрпошту"
22.08.2013 | 12:23
Прес-служба Державної реєстраційної служби

З 1 листопада громадяни зможуть реєструвати нерухомість через відділення «Укрпошти».

Про це розповів Голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона під час відкриття п’ятого підрозділу реєстраційної служби Головного управління юстиції в місті Києві, де здійснюватиметься реєстрація речових прав на нерухоме майно по вул. Трьохсвятительській, 4-в, яке пройшло сьогодні 21 серпня 2013 року.

«З 1 листопада громадяни зможуть реєструвати свою нерухомість через відділення «Укрпошти». І якщо зараз по всій Україні працює 2 тисячі відділень, то після запровадження такої системи реєстрації, їх кількість зросте в 7 разів. Ми зробимо наші послуги ближчими та доступнішими для кожного громадянина», - розповів Голова Укрдержреєстру Дмитро Ворона.

Нагадуємо, нещодавно Державна реєстраційна служба України підписала меморандум про співпрацю з «Укрпоштою». Першочерговим переліком послуг, які будуть надаватися спільно з поштовим оператором, стануть проставлення апостиля на офіційних документах, державна реєстрація юридичної особи та фізичної особи, яка має намір стати підприємцем, державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи тощо.

 

версія для друку