українська російська англійська
Затверджено делегацію на переговори щодо виробництва літаків АН-124 "Руслан"
23.08.2013 | 14:00
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Україна та Російська Федерація продовжують активну підготовку до підписання установчих документів щодо створення спільного підприємства з виробництва літака Ан-124 «Руслан».

На засіданні Кабінету Міністрів України 21 серпня 2013 р. було затверджено Розпорядження про делегацію для участі у переговорах щодо підготовки проекту «Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської федерації про реалізацію та заходи державної підтримки відновлення серійного виробництва літаків сімейства Ан-124 з двигунами Д-18Т та їх модифікаціями».

Розпорядженням затверджено рішення про створення делегації, її склад, визначено повноваження її голови та затверджено директиви делегації для участі у переговорах.

Головою делегації призначено Міністра промислової політики України Михайла Короленка. До складу делегації увійшли також представники Мінпромполітики України, Державного агентства України з управління державними корпоративними правами та майном, Міністерства закордонних справ України, Міністерства Юстиції України, Кабінету Міністрів України, ПАТ «Мотор Січ» та ДП «Антонов».

Підписання документів щодо спільного українсько-російського підприємства з виробництва літаків «Руслан» планується у вересні-жовтні 2013 р. під час засідання українсько-російського Комітету з питань економічного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії, яке пройде під головуванням прем’єр-міністрів України та Росії Миколи Азарова і Дмитра Медведєва.

Домовленість про це була досягнута під час українсько-російської зустрічі на рівні керівників Урядів двох країн 12 липня 2013 р. у м. Сочі.

Ан-124 «Руслан» є унікальним, найбільшим у світі серійним літаком, який має значний потенціал у різноманітних галузях економіки та ВПК. Спільне виробництво Ан-124 стане великим довготерміновим проектом двох країн у галузі авіабудування та дасть поштовх подальшому розвитку українсько-російського співробітництва в цілому.

 

версія для друку