українська російська англійська
Міністр закордонних справ Леонід Кожара провів офіційні переговори та зустрічі в Республіці Панама
23.08.2013 | 12:36
Прес-служба Міністерства закордонних справ

22 серпня ц.р. у ході офіційного візиту до Республіки Панама Міністр закордонних справ України Леонід Кожара провів переговори зі своїм панамським колегою, Міністром закордонних справ Фернандо Нуньєсом Фабрегою.

Під час зустрічі сторони відзначили необхідність активізації політичного діалогу та поглиблення торговельно-економічної співпраці між Україною та Панамою. Відбувся також обмін думками щодо актуальних міжнародних питань, взаємодії двох країн у рамках міжнародних організацій.

За результатами переговорів була підписана спільна заява.

У ході зустрічі з Главою Адміністрації Президента Республіки Панама Робертом Енрікесом сторони обговорили стан та перспективи активізації двостороннього співробітництва в різних галузях.

 У ході бесіди Глава зовнішньополітичного відомства України та Керівник Адміністрації Президента Панами наголосили на важливості для обох країн поглиблення двостороннього економічного співробітництва, особливо в енергетичній та сільськогосподарській сферах.

Про необхідність активізації політичного діалогу між двома державами, у тому числі в парламентському вимірі, йшлося на зустрічі Міністра закордонних справ України з Головою Комісії у закордонних справах Національної Асамблеї Панами Далією Берналь.

Сторони підтримали необхідність створення міжпарламентських груп дружби та висловили зацікавленість в обміні візитами українських та панамських парламентських делегацій.

Міністр закордонних справ України також зустрівся з Міністром з питань Панамського каналу Робертом Роєм. Під час зустрічі були обговорені можливості залучення українських підприємств до реалізації проектів розширення каналу та модернізації відповідної інфраструктури.

версія для друку