українська російська англійська
Уряд затвердив зміни до правил проїзду великогабаритного транспорту автошляхами України
25.08.2013 | 10:00
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Відповідне рішення було прийняте на засіданні Кабінету Міністрів України, що відбулося 14 серпня. Прийняття проекту постанови сприятиме покращенню правових та організаційних засад функціонування дозвільної системи у сфері господарської діяльності.

Проект постанови, який було розроблено Міністерством внутрішніх справ України, передбачає приведення Правил проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами у відповідність до вимог статті 4-1 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

Зокрема, планується затвердити порядок одержання дозволу на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні. Також встановлено вичерпний перелік підстав для відмови у його видачі, порядок оплати за оформлення, строки дії тощо.

Прийняття проекту постанови сприятиме покращенню правових та організаційних засад функціонування дозвільної системи у сфері господарської діяльності.

 

версія для друку