українська російська англійська
Excelerate Energy офіційно підтвердила можливість розміщення FSRU платформи у порту "Южний", - Каськів
23.08.2013 | 15:06
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

Американська компанія Excelerate Energy L.P. направила українській стороні технічний звіт, який підтверджує можливість розміщення FSRU платформи для прийому та переробки скрапленого газу у порту «Южний» Одеської області.

«Як і очікувалося, висновок  Excelerate Energy L.P. підтвердив, що FSRU платформа може бути розміщена в акваторії порту «Южний». Таким чином переговори з Excelerate Energy переходять у комерційну фазу та повинні закінчитись підписанням угоди про поставку FSRU платформи»,  – повідомив голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів.

Згідно з проведеним аналізом Excelerate Energy L.P., існуюча інфраструктура порту «Южний» має технічні  можливості щодо прийняття суден відповідного класу (довжиною до 300 м, з осадкою – 11,5-12,5 м) та може бути використаний для розміщення FSRU-технології.

Довідково

Компанія Excelerate Energy L.P. є світовим лідером з будівництва інфраструктури для транспортування, зберігання та регазифікації  скрапленого природного газу.

Компанія Excelerate відома розробкою інноваційних, мобільних  плаваючих платформ (FSRU) з порівняно невисокими капітальними витратами, що дозволяє проводити регазифікацію безпосередньо на борту судна (технологія Energy Bridge).

Флот компанії з 9 платформ (FSRU) є фактично найбільшим у світі (всього у світі 16 суден).

 

версія для друку