українська російська англійська
Олексій Журавко привітав спортсменів-інвалідів зі стартом змагань "Кубок Незалежності"
23.08.2013 | 16:07
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

Представник Урядового уповноваженого з прав інвалідів Світлана Корнієнко передала вітання Олексія Журавка учасникам та організаторам фізкультурно-спортивних змагань серед інвалідів-спинальників та осіб з порушенням опорно-рухового апарату «Кубок Незалежності».

«Ці спортивні перегони вже стали традиційними і щороку напередодні Дня Незалежності України об’єднують людей з обмеженими можливостями, надаючи їм можливість продемонструвати свою майстерність та реалізуватися на спортивній ниві.

Ваші щоденні тренування, які вимагають величезних зусиль та неабиякої сили волі, – це перемога над собою та життєвими обставинами. І саме з таких маленьких перемог починається великий шлях підкорення омріяних вершин. Долаючи нелегкі випробування долі, ви демонструєте необмежені можливості людини на шляху до поставлених цілей.

Впевнений, що кожен спортсмен перевершить свої попередні результати та подарує вболівальникам незабутнє враження від спортивних баталій. Нехай кожен з вас стане переможцем! Якщо не на змаганнях, то у житті», – йдеться у зверненні Урядового уповноваженого з прав інвалідів до учасників «Кубку Незалежності».

Олексій Журавко побажав спортсменам міцного здоров’я, легкого старту та нових спортивних досягнень.

Довідково

Фізкультурно-спортивні змагання «Кубок Незалежності», організовані Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація інвалідів-спинальників України», відбудуться в м. Ірпіні з 23 по 26 серпня 2013 року.

У змаганнях братимуть участь 80 спортсменів з обмеженими можливостями (з них 48 – на інвалідних візках), які виборюватимуть медалі з таких видів спорту, як боча, дартс та новус.

 

версія для друку