українська російська англійська
Микола Азаров: Усі соціальні фонди отримали "підкріплення" і здійснюють виплати
23.08.2013 | 17:09
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Всі фонди соціального захисту минулого тижня заручилися фінансовою підтримкою Держказначейства і наразі здійснюють виплати. Про це Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

«Всі фонди, в тому числі і з виплати допомоги безробітним, ще минулого тижня отримали« підкріплення »з боку Казначейства і в даний час здійснюють виплати», - сказав Глава Уряду.

Так, дійсно, визнав Микола Азаров, є певні затримки з виплатами, але вони повинні бути ліквідовані найближчим часом: «Але боргів з виплат немає на сьогодні», - додав він.

Микола Азаров тримає це питання під особистим контролем. Як повідомлялося раніше, у понеділок, 19 серпня, Кабінет Міністрів України в ході оперативної наради заслухав звіт керівництва фондів соціального захисту про проведену роботу. Микола Азаров попередив керівників цих фондів про персональну відповідальність за зрив виплат. Також Міністерство соціальної політики України зобов'язане координувати ці процеси, моніторити хід проведення цих виплат і звітувати про це перед Урядом. Микола Азаров тримає це питання під особистим контролем.

 

версія для друку