українська російська англійська
10 вересня Микола Азаров відвідає з робочою поїздкою Івано-Франківську область
23.08.2013 | 17:06
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

10 вересня Прем'єр-міністр України Микола Азаров відвідає з робочою поїздкою Івано-Франківську область. Про це він повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

«На 10 вересня у мене запланована робоча поїздка у Івано-Франківську область. Там буде пуск великого підприємства», - повідомив Глава Уряду.

Під час засідання Кабінету Міністрів України 21 серпня Прем'єр-міністр повідомляв, що з 10 вересня буде відновлено роботу на підприємствах «Карпатнафтохім» і «Лукор» в місті Калуш Івано-Франківської області, що дозволить забезпечити роботою понад 3 тис. осіб.

«Ми очікуємо з 10 вересня 2013 року відновлення виробництва поліетилену, хлору, каустичної соди і хлорвінілу, виробів з поліхлорвінілової смоли на підприємствах «Карпатнафтохім» і «Лукор» в місті Калуш Івано-Франківської області, - сказав Микола Азаров. - Ці потужності простоювали кілька років. Була складна економічна проблема і велика соціальна драма: адже без роботи залишалися тисячі людей. Тепер вони знову отримають стабільний заробіток, соціальні гарантії».

Розроблені на підприємствах виробничі плани передбачають стабільне нарощування обсягів випуску продукції протягом 3-х місяців після пуску виробництв. Відновлення роботи стратегічно важливого для держави нафтохімічного підприємства забезпечить роботою близько 3000 осіб, створить умови для подальшої модернізації та вдосконалення технології виробництва і збільшить податкові відрахування до державного та місцевого бюджетів.

 

 

версія для друку