українська російська англійська
Микола Азаров: У листопаді в Україні відбудеться ще один міжнародний бізнес-форум
23.08.2013 | 18:05
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У листопаді поточного року Україна проведе ще однин великий захід міжнародного рівня за участю експертів, які готують Давоський форум. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

«Хочу проанонсувати, що вперше в Україні в листопаді планується проведення спеціального форуму за участю фахівців, які готують Давоський форум. Ми дуже серйозно готуємося до проведення цього форуму. Нам належить багато працювати, щоб про Україну добре дізналися представники бізнесу, банківської середовища, вчені-економісти, аналітики - словом, всі ті, хто визначає в громадській думці умови ведення бізнесу в Україні та інвестиційний клімат», - повідомив Микола Азаров.

Він нагадав, що 13-14 червня 2013 року в Києві відбулася Перша міжнародна бізнес-конференція «ABC: Ukraine & Partners». За два дні роботи в ній взяли участь 3,5 тисячі чоловік, що представляють більше 1,5 тисячі українських та закордонних компаній. Учасники прибули з 62 країн світу. Для висвітлення заходу були акредитовані більше 400 журналістів. У рамках конференції відбулося 16 панельних дискусій та круглих столів з найбільш актуальних проблем розвитку економіки України. В обговоренні взяли участь 84 спікерів, серед яких представники українських урядових структур, зарубіжні гості, вітчизняні та іноземні інвестори. Було підписано 11 угод, результатом яких стануть серйозні і масштабні позитивні зміни в економіці нашої країни.

«Ця конференція була першою такого роду конференцією, проведеної за всі роки незалежності України. Тому вона мала дуже важливе і велике значення. Це був наш перший досвід, і ми будемо і надалі щорічно проводити такі конференції», - підсумував Прем'єр-міністр.

 

версія для друку