українська російська англійська
Микола Азаров: В Україні діє ціла система стимулів для розвитку внутрішнього ринку
23.08.2013 | 18:46
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд задіяв ряд заходів, які спрямовані на розвиток вітчизняного агровиробництва, зазначив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час спілкування з користувачами соціальної мережі Фейсбук.

«Діє ціла система стимулів: це і дотація на молодняк великої рогатої худоби; пільгові умови для будівництва теплиць, овочесховищ, тваринницьких ферм; це і форвардні закупівлі зерна; постійно діючі ярмарки в містах, які дозволяють прибрати посередника; це і система оптових ринків і багато, багато іншого, що робиться за останні роки», - повідомив Микола Азаров.

За його словами, це, в першу чергу, призвело до стабілізації цін на продовольчі товари.

Також Глава Уряду відзначив екологічну безпеку та високу якість продуктів, вирощених в Україні: «Наші продукти якісніші, ніж продукти, вироблені в європейських країнах. Ось, я наведу такий приклад: ми вносимо на 1 га приблизно в 3 рази менше мінеральних добрив, ніж у Німеччині, і отримуємо, загалом, хороший урожай. А тепер давайте порівняємо пшеницю у нас і в Німеччині. Яка екологічно безпечніша? Звичайно, мені можуть заперечити, що в результаті такої політики родючість ґрунтів знижується. І це правильно. Але нам треба знаходити дуже правильний баланс між необхідною кількістю хімікатів і екологічною чистотою».

 

версія для друку