українська російська англійська
Леонід Кожара зустрівся з Міністром закордонних справ Японії Фуміо Кісідою
26.08.2013 | 15:23
Прес-служба Міністерства закордонних справ

26 серпня 2013 р. відбулось Третє засідання українсько-японського комітету зі співробітництва на рівні міністрів закордонних справ. Під час зустрічі сторони обговорили стан та перспективи подальшого розвитку глобального партнерства, встановленого між Україною і Японією за підсумками офіційного візиту Президента України В.Ф.Януковича до Японії у січні 2011 р., а також можливість організації візиту Глави японського уряду в Україну.

У контексті розвитку співробітництва по лінії «Фукусіма-Чорнобиль» Леонід Кожара підтвердив готовність української сторони надавати необхідну експертну та технічну підтримку Японії в подоланні наслідків аварії на АЕС «Фукусіма-1» у березні 2011 р.

Міністри відзначили важливість нарощування двосторонньої торгівлі та розвитку інвестиційного співробітництва, а також необхідність укладення у найближчій перспективі Угоди про лібералізацію, сприяння та захист інвестицій.

З метою розвитку науково-технічної співпраці сторони погодили проведення чергового засідання Українсько-японської комісії з науково-технічного співробітництва у поточному році.

Відбувся також обмін думками щодо актуальних регіональних та міжнародних проблем, а також питань співробітництва  України і Японії в рамках міжнародних організацій.

 

версія для друку