українська російська англійська
Продовжується робота із приведення національного законодавства до європейських вимог, - Прем'єр-міністр
28.08.2013 | 12:42
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Продовжується робота із приведення національного законодавства до європейських вимог. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 28 серпня 2013 року.

Зокрема, Уряд розгляне концепцію Загальнодержавної програми розвитку малого і середнього підприємництва на найближчі 10 років. Це має зміцнити позиції малого та середнього бізнесу в загальній структурі вітчизняної економіки, сприяти підвищенню його ефективності, розвитку інноваційного підприємництва тощо.

Також Кабінет Міністрів прийме зміни до 20 технічних регламентів у частині встановлення вимоги щодо обов’язкової відповідності національних стандартів вимогам європейських технічних регламентів.

«Це надасть можливість суб’єктам господарювання спростити процедуру введення продукції в обіг за рахунок взаємного визнання робіт з оцінки відповідності як на рівні національному та європейському, так і на міждержавному рівні - за рахунок ідентичності технічних вимог до продукції», - сказав Микола Азаров.

Крім цього, Уряд розгляне законопроект про державний контроль у сфері забезпечення безпечності та якості харчових продуктів і кормів, який дозволить гармонізувати законодавство України з Регламентами та Директивами ЄС. Проектом врегульовуються питання здійснення контролю за безпечністю та якістю сировинної бази для виробництва продуктів харчування. Такий контроль спростить доступ продукції українських виробників на ринок країн ЄС. 

Окрім цього, для вдосконалення правового регулювання міжнаціональних відносин Уряд розглядає Концепцію державної етнонаціональної політики України, в якій визначено її принципи, цілі, завдання і напрями, а також враховано міжнародні норми і стандарти у сфері захисту прав і свобод людини та громадянина.

 

версія для друку