українська російська англійська
Мінсоцполітики: Понадпланові кошти Пенсійного фонду будуть спрямовані на підвищення пенсій
28.08.2013 | 19:10
Прес-служба Міністерства соціальної політики

За 7 місяців поточного року у Пенсійному фонді вдалося акумулювати додаткові 1,4 млрд. грн. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час спілкування з регіональними ЗМІ.

"Нам вдалося перевиконати план надходжень до Пенсійного фонду. Акумульовані за 7 місяців 1,4 млрд. грн. - це ресурс для подальшого підвищення пенсій", - підкреслила Наталія Королевська.

За її словами, станом на 27 серпня власні доходи Пенсійного фонду склали 106,6 млрд. грн. - на 6,7 млрд. грн. більше аналогічного показника 2012 року.

"Наше завдання номер один - зробити пенсійну систему справедливою. Ми йдемо з перевиконанням плану Пенсійного фонду. Якщо така динаміка збережеться до кінця року, то ми зможемо говорити про більш суттєве збільшення пенсій. Ми цей ресурс акумулюємо і нікуди, окрім як на підвищення пенсій, він не буде витрачений", - підкреслила Міністр.

Наталія Королевська нагадала, що останнім часом були внесені зміни до пенсійного законодавства, які дозволили зробити більш справедливою пенсійну систему.

 

версія для друку