українська російська англійська
За минулий тиждень 15 родин стали власниками житла за підтримки ДІУ
29.08.2013 | 11:03
Прес-служба Державної іпотечної установи

За період з 19 по 26 серпня права власності на квартири отримали 15 родин. Новосели придбали житло завдяки Програмі рефінансування Державної іпотечної установи. Серед цих сімей – викладачі, медичні працівники, військовослужбовці та молоді фахівці, - про це повідомила начальник управління зв’язків з громадськістю ДІУ – Ганна Волобуєва.

«Приємно констатувати, що не тільки крупні системні банки надають громадянам кредити за програмою  ДІУ, а й банки з меншою капіталізацією. Так, за минулий тиждень, у трійці лідерів по співпраці з Державною іпотечною установою з’явився банк «Юнекс», який посів третє місце по обсягам наданих іпотечних кредитів. Тож, трійка лідерів виглядає наступним чином: «Дельта Банк», «Приватбанк» та банк «Юнекс» - зазначила керівник прес-служби ДІУ.

З початку року Державна іпотечна установа рефінансувала 363 кредити громадян, спрямувавши на це 82,4 млн. грн.

«Придбання  житла – це найважливіше питання для кожного з нас, тому Державна іпотечна установа робить все можливе для того, щоб сімей, які не залежатимуть від житлових проблем, з кожним днем ставало якомога більше», - підкреслила Ганна Волобуєва.

 

версія для друку