українська російська англійська
На Першому національному стартують Дні корейського кіно
30.08.2013 | 16:21
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

З 2 вересня на Першому національному стартують Дні корейського кіно – телеканал розпочинає показ корейських фільмів, наданих Національній телекомпанії України корейським мовником Arirang TV.

В ефірі Першого протягом тижня з 2 по 8 вересня вийде вісім фільмів: «Подорож», «Сеул», «Друга половина», «Місто журавлів», «Народжена в…», «Бюро знахідок», «Йосу» та «Доктор Джамп». У кожній з обраних стрічок ідеться про людські стосунки та найважливіші життєві цінності – дружбу, любов, родину. Кожен фільм розкриває проблеми виховання, етапи становлення особистості, формування ціннісних орієнтирів.

Нагадаємо, що натомість Національна телекомпанія України надала для показу в ефірі Arirang TV десять випусків пізнавальної програми "Як це?". Домовленостей про обмін телевізійними програмами було досягнуто в рамках співпраці НТКУ та корейського телебачення.

«Arirang TV – провідний телеканал Південної Кореї. Національна телекомпанія України пишається співпрацею з цим мовником. Приємно, що представники Arirang TV гідно оцінили програми виробництва НТКУ, і відтепер їх дивитимуться і в Кореї. Маю надію, що наша плідна співпраця триватиме й надалі», – говорить заступник генерального директора НТКУ з питань розвитку міжнародного співробітництва Вікторія Романова.

Фільми, що становлять основу Днів корейського кіно на Першому, вийдуть в ефірі протягом тижня з 2 по 8 вересня.

версія для друку