українська російська англійська
Микола Азаров: Лікарня "Охматдит" буде добудована. Навіть через "не можу"
30.08.2013 | 17:57
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров запевнив користувачів соціальної мережі Фейсбук в тому, що Національна спеціалізована дитяча лікарня «Охматдит» обов'язково буде добудована і здана в експлуатацію.

Глава Уряду підкреслив, що лікарня знаходиться не тільки під його особистим контролем, але і під контролем Президента України .

«Для нас дуже важливо, щоб в Україні з'явилася велика, сучасно оснащена дитяча лікарня», - зазначив Прем'єр-міністр.

На превеликий жаль, сказав Микола Азаров, будівництво «Охматдиту» просувається не так швидко, як хотілося б, і головною складністю в цьому процесі є фінансування.

«Це дуже дорогий об'єкт. І, тим не менше, ми налаштовані на те, щоб в кінці наступного року лікарня була в повному обсязі введена в дію через "не можу" і через неможливе», - заявив Микола Азаров.

При цьому Глава Уряду звернув увагу на велику кількість важливих соціальних об'єктів, які вдалося побудувати і ввести в експлуатацію в останній час. «Іноді, читаючи в ЗМІ критичні зауваження про те, що десь щось не зроблено чи не так зроблено, дивуюся, адже масштаби тих об'єктів, за які ми взялися в останні роки, дуже великі. Вони не робилися в попередні 20 років. І, звичайно, не все йде легко і гладко, як хотілося б. І, тим не менш, ми рухаємося вперед», - заявив він.

версія для друку