українська російська англійська
Олексій Журавко привітав школярів та вчителів київської школи з Днем знань
02.09.2013 | 15:17
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

У День знань завідуюча сектором забезпечення роботи Урядового уповноваженого з прав інвалідів Світлана Корнієнко відвідала середню загальноосвітню школу № 281 Святошинського району м. Києва та від імені Олексія Журавка привітала учнів та педагогів зі святом.

«Всі квіти сьогодні – вам, учителі! Адже ось такими святами в шкільному дворі, а не роками вимірюється життя педагога. Від вашої життєвої мудрості, терпіння, педагогічної майстерності залежить майбутнє дітлахів, що з нетерпінням чекають Першого дзвінка в Країну знань. А врешті – і майбутнє України», – йшлося в привітанні Олексія Журавка.

Він також побажав учням «попрацювати так, щоб цей навчальний рік збагатив вас новими знаннями, корисними вміннями та навичками. Від вас чекають рідні та наставники сумлінності в навчанні, активності, наполегливості і працелюбства! У добру путь, юнь нашої держави!».

Цей заклад представництвом Урядового уповноваженого з прав інвалідів обрано не випадково. З 2011 року на базі даного закладу було відкрито спеціальний клас для навчання дітей із вадами зору. Сьогодні у школі вже існує три таких класи, вчителями яких є педагоги зі спеціальною дефектологічною освітою.

Світлана Корнієнко мала розмову з педагогами та батьками про специфіку, позитивний досвід та проблеми навчання у цих класах. За словами педагогів, школярі із вадами зору добре адаптувалися до соціуму школи. Під час спілкування зі своїми однолітками на перервах, занять в групі продовженого дня та підготовки до святкових заходів дітки-інваліди повністю інтегруються в суспільство.

Учителі школи з урахуванням потреб слабозорих діток розробляють програми занять, які носять корекційний характер. Проблемним у своїй діяльності вони бачать підбір методичної літератури для роботи з такими дітьми, а також забезпечення спеціальними підручниками, а головне – повернути суспільство обличчям до осіб з інвалідністю.

 

версія для друку