українська російська англійська
В Уряді занепокоєні результатами діяльності Нацдержслужби
03.09.2013 | 10:53
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

На щотижневій нараді під головуванням Прем’єр-міністра України Миколи Азарова розглядалися питання виконання завдань і заходів Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Також розглядалася поточна ситуація в агропромисловому комплексі, питання створення паркувальних майданчиків для стоянок вантажних транспортних засобів на в’їздах до обласних центрів тощо.

Серед питань порядку денного - звіт Голови Національного агентства з питань державної служби В’ячеслава Толкованова про результати діяльності Нацдержслужби у другому півріччі 2012 року та 2013 році. Було звернуто увагу на зволікання і порушення строків виконання Нацдержслужбою окремих доручень і резолюцій керівництва Кабінету Міністрів, низький професійний рівень підготовки проектів актів, внесених на розгляд Уряду, та незабезпечення в повному обсязі виконання завдань, покладених на цей центральний орган виконавчої влади із спеціальним статусом з боку його керівництва.

Було взято до уваги, що керівництвом Нацдержслужби не вжито дієвих організаційних заходів, які б сприяли підвищенню рівня відповідальності за стан справ та забезпечення виправлення серйозних зауважень, які були висловлені членами Уряду під час попереднього звіту. 

За підсумками розгляду звіту було попереджено Голову Нацдержслужби, що, зважаючи на неодноразові попередження його Прем’єр-міністром України, у разі продовження практики зволікання і порушення строків виконання завдань керівництва Кабінету Міністрів, низького професійного рівня підготовки проектів актів для розгляду на засіданні Уряду, незабезпечення в повному обсязі виконання покладених на Агентство завдань Президентові України буде внесено пропозицію про звільнення В’ячеслава Толкованова із займаної посади.

 

версія для друку