українська російська англійська
Л.Кожара зустрівся з керівниками представництв американських неурядових організацій та німецьких фондів
03.09.2013 | 14:05
Прес-служба Міністерства закордонних справ

3 вересня 2013 року Міністр закордонних справ України Леонід Кожара провів зустріч з керівниками представництв в Україні Національного демократичного інституту, Міжнародного республіканського інституту, Фонду К.Аденауера, Фонду імені Г.Бьолля, Фонду імені Ф.Еберта та Фонду імені Ф.Науманна за свободу.

Під час зустрічі відбувся обмін думками з актуальних питань зовнішньої політики України. Л.О.Кожара поінформував співрозмовників про діяльність України як головуючої в ОБСЄ держави, детально зупинившись на основних завданнях та заходах, на яких зосереджена робота Українського головування у політико-військовому, економіко-довкільному та людському вимірах.

Окрема увага була приділена тематиці європейської інтеграції України та прогресу нашої держави у проведенні реформ задля створення передумов для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у ході Вільнюського саміту Східного партнерства у листопаді 2013 року. Також були обговорені переваги і нові можливості, які відкриє для України та її торговельних партнерів запровадження поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі з ЄС.

Керівники представництв американських неурядових організацій та німецьких суспільно-політичних фондів висловили підтримку курсу України на європейську інтеграцію та підписанню Угоди про асоціацію. У ході зустрічі, яка започаткувала регулярний діалог між Міністром закордонних справ України та цими неурядовими організаціями, було домовлено про співпрацю у проведенні інформаційно-роз’яснювальних заходів та досліджень з тематики реформування українського законодавства та європейської інтеграції України.

версія для друку