українська російська англійська
Кабінет Міністрів розгляне Угоду про асоціацію 18 вересня
03.09.2013 | 15:27
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 18 вересня розгляне текст Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Про це заявив у вівторок Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі зі співголовами Моніторинговою місії Європарламенту Александром Кваснєвським та Петом Коксом.

«На засіданні Уряду, яке відбудеться 18 вересня, ми розглянемо текст Угоди про асоціацію з Європейським союзом, і потім ми розпочнемо внутрішньодержавні процедури, необхідні для підписання Угоди», - зазначив Микола Азаров. Він підкреслив, що текст угоди був опублікований у відкритих джерелах, була врахована думка громадськості, експертів, представників різних політичних сил.  Прем’єр-міністр  додав, що на це засідання також запросять голову Представництва ЄС в Україні Яна Томбінські.

Глава Уряду також висловив сподівання, що візит місії Європарламенту буде успішним і, зокрема, сприятиме реалізації роботи, яку проводить Україна з метою підписання Угоди про асоціацію.

Микола Азаров також нагадав, що сьогодні Уряд і Верховна Рада погодили графік розгляду й ухвалення всіх необхідних євроінтеграційних законів.

У свою чергу Александр Кваснєвський наголосив, що підписання Угоди про асоціацію та ЗВТ буде вигідне як Україні, так і ЄС. «Я абсолютно переконаний, що Угода про асоціацію і зону вільної торгівлі буде допомагати і вам, і нам, і ми матимемо гарну базу для розвитку добросусідських дружніх відносин з Росією», - відзначив він.

 

версія для друку