українська російська англійська
Микола Азаров: Швидка гармонізація торгівельного режиму з Митним союзом - практичне завдання для Уряду
04.09.2013 | 10:46
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Наскільки важливе для майбутнього України створення зони вільної торгівлі з Європейським Союзом, настільки ж важлива швидка гармонізація торгівельного режиму з Митним союзом Росії, Казахстану і Білорусі. На це особливу увагу звернув Президент України. І це практичне завдання для Уряду. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 4 вересня 2013 року.

Він зазначив, що ринки України і Митного союзу однаково важливі один для одного. Достатньо нагадати, що 60% українського експорту в Російську Федерацію є продукцією кінцевого споживання.

«Я не перебільшу, якщо скажу, що вільна торгівля – це головна економічна цінність сучасного світу. Саме тому більшість сучасних держав приєдналися до Світової організації торгівлі. Україна цілком готова до того, щоб принципи і норми СОТ використовувати у всіх своїх торгово-економічних відносинах. Митний союз також декларує відповідність нормам СОТ. Із цього ми і повинні виходити», - заявив Микола Азаров.

За його словами, протиріччя, які виникають, треба вирішувати на основі загальноприйнятих міжнародних норм і чинних угод.

 

 

версія для друку