українська російська англійська
Рятувальники України у Киргизії беруть участь у міжнародній конференції щодо попередження катастроф
04.09.2013 | 16:29
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

4 вересня у м. Чолпон-Ата (Киргизія) розпочала роботу Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології керування ризиками лиха природного та техногенного характеру». Під час конференції фахівці обміняються досвідом і результатами сучасних науково-практичних досягнень у сфері попередження надзвичайних ситуацій та управління ризиками виникнення надзвичайних ситуацій.

Від Державної служби України з надзвичайних ситуацій у конференції візьме участь заступник директора Департаменту – начальник управління техногенної безпеки Департаменту запобігання надзвичайних ситуацій та державного нагляду (контролю) ДСНС України Тарас Поліщук. Його доповідь стосуватиметься автоматизованих систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення.

Робота конференції продовжиться 5 вересня.

Крім того, 5-6 вересня у м. Чолпон-Ата відбудеться XXVI засідання Міждержавної ради СНД з надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру. Від українських рятувальників участь у засіданні Міждержавної ради братиме повноважний представник, заступник Голови ДСНС України Анатолій Бойко.

Учасники засідання обговорять готовність формувань Корпусу сил СНД для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та роботу системи взаємного оповіщення держав-учасниць СНД щодо надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру. Також планується розгляд документів, які окреслюватимуть напрями співпраці на майбутній період, зокрема проекту Плану-графіку проведення зборів-семінарів у 2014 році та Плану основних заходів Міждержавної ради СНД на 2014 роки.

Нагадаємо, ДСНС України бере участь у роботі Міждержавної ради СНД з питань надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру на постійній основі.

 

 

версія для друку