українська російська англійська
Завершено прийом робіт на здобуття премії ім. В. Чорновола
04.09.2013 | 18:40
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Держкомтелерадіо України завершив прийом творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики.

Цього року на адресу Комітету з присудження премії надійшло твори 23 авторів з 12 областей України та міста Києва. Це, зокрема, публікації в місцевій та загальноукраїнській пресі (газети «День», «Слово просвіти», «Літературна Україна», журнал «Неопалима купина» та інші), публіцистичні радіонариси та радіопередачі, які вийшли в ефірі Львівської, Полтавської, Чернівецької ОДТРК, документальні телефільми та телепрограми, підготовлені творчими групами НТКУ, Хмельницької, Дніпропетровської, Сумської ОДТРК, ДТРК «Культура», ДТРК «Всесвітня служба «УТР».

Детальніше зі списком творів, що надійшли на здобуття премії ім. В.Чорновола, можна ознайомитися на сайті Держкомтелерадіо України у розділі «Виставки, премії, конкурси, фестивалі», за адресою:

http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=107455&cat_id=88994

Нагадаємо, премія присуджується щорічно до дня народження  видатного громадського та політичного діяча В’ячеслава Чорновола – 24 грудня - відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2003 № 979 «Про премію імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики». Розмір грошової винагороди становить п’ять тисяч гривень.

Свого часу лауреатами премії ставали журналісти регіональних та центральних ЗМІ - Серафіма Розумович, Костянтин Перцовський, Іван Корсак, Леонід Мужук, Сергій Дзюба, творчі колективи Закарпатської, Полтавської ОДТРК.

 

 

версія для друку