українська російська англійська
Уряд опікується реалізацією програми підвищення рівня безпеки енергоблоків АЕС
05.09.2013 | 12:21
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

Уряд опікується реалізацією програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій.

Саме для виконання відповідних заходів розроблено та схвалено постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій».

Проект постанови розроблено Міненерговугілля на виконання доручення Кабінету Міністрів, а відповідна Програма розроблена на виконання Указу Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони  від 8 квітня 2011 року «Про підвищення безпеки експлуатації атомних електростанцій України».

Реалізація Програми необхідна для виконання міжнародних зобов’язань України згідно з Конвенцією «Про ядерну безпеку» та є умовою експлуатації українських АЕС.

Метою зазначеної постанови є визначення загальної потреби та графіка фінансування Програми з урахуванням співвідношення коштів ДП НАЕК «Енергоатом» та кредитних коштів ЄБРР/Євратом.

Прийняття постанови дозволить виконати всі заплановані заходи Програми, включаючи додаткові протиаварійні та протипожежні заходи, спрямовані на запобігання аваріям, аналогічним аварії на АЕС «Фукусіма».

 

 

версія для друку