українська російська англійська
Інвестиції в культуру дали змогу оснастити 60 бібліотек Херсонської області Інтернет-центрами
05.09.2013 | 16:10
Херсонська ОДА

Обласна влада Херсонщини наполегливо працює над залученням інвестицій, а це також є однією із важливих стратегічних задач Президента України.

У галузі культури дала можливість залучити позабюджетні джерела фінансування для збільшення матеріальних та інформаційних ресурсів, зокрема,  робота з грантами.

«Завдяки успішній участі в проекті «Бібліоміст» Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів «IREX» при фінансовій підтримці Фундації Біла та Мелінди Гейтс протягом 2010-2013 років за кошти від отриманих грантів відкрито та забезпечено діяльність Регіонального тренінгового центру на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім.О.Гончара і надано фінансову підтримку на відкриття навчально-інноваційного центру в обласній бібліотеці для дітей», - повідомила начальник управління культури Херсонської обласної державної адміністрації Ірина Корольова.

Надзвичайно важливим є також те, що в 60 бібліотеках Херсонщини відкрито сучасні Інтернет-центри, із них у 33 - в сільській місцевості. Загалом сума інвестицій склала понад 3 млн грн.

Крім того, протягом останніх двох років обласними бібліотеками залучено інвестиції від Посольства США в Україні – Херсонською обласною універсальною науковою бібліотекою ім.О.Гончара – 146 тис.грн, а  Херсонською обласною бібліотекою для дітей – 100,8 тис. грн.

Протягом 2013 - 2014 роках в обласній бібліотеці ім.О.Гончара реалізується проект Посольства США в Україні на підтримку діяльності Центру «Вікно в Америку» - сума інвестицій проекту складає 150 тис. грн.

А в обласній бібліотеці для дітей протягом грудня 2012 року - лютого  2013 року реалізовано грантовий проект Міністерства закордонних справ Республіки Польща за програмою ExLibrisPolonia в підтримку діяльності польського клубу «Пшиязнь», обсяг фінансування тут склав 34,2 тис. грн..

версія для друку