українська російська англійська
Українці зможуть записатися до відділів державної реєстрації нерухомості та бізнесу через Інтернет
05.09.2013 | 16:14
Прес-служба Державної реєстраційної служби

Найближчим часом мешканці всіх областей України зможуть записатися до відділів державної реєстрації нерухомості та бізнесу через Інтернет.

Такий сервіс вже доступний у всіх відділах державної реєстрації актів цивільного стану по всій Україні та у відділах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно 10 регіонів України.

Про це розповів Голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона у ході прес-конференції на тему «Електронні сервіси Укрдержреєстру», яка пройшла вчора в Кабінеті Міністрів України.

«Послуги попереднього запису через Інтернет ми вже надаємо у всіх наших РАГСах.  Тобто, якщо ви хочете отримати якусь послугу РАГСу, ви заходите на сайт, де обираєте послугу, яка вам необхідна, в який час ви хочете її отримати, і вас записують. І тоді у визначений вами час ви приходите і отримуєте належну послугу. Зараз, окрім РАГСів, на території 10 регіонів ми надаємо таку ж послугу по реєстрації нерухомості», - зазначив Дмитро Ворона.

Він також додав, що послугою попереднього запису на прийом до відділів державної реєстрації актів цивільного стану вже скористалися 6 498 громадян.

Нагадуємо, попередній запис на прийом здійснюється через веб-сайти головних управлінь юстиції.

 

версія для друку