українська російська англійська
Підприємства системи Держрезерву продовжують приймати зерно нового врожаю
05.09.2013 | 16:20
Прес-служба Державного агентства резерву

Станом на 1 вересня 2013 року підприємствами Держрезерву прийнято на зберігання близько 500 тисяч тонн зернових, що на 15% вище за показники минулого року. Про це повідомив в.о. Голови Державного агентства резерву України Михайло Косіченко в інтерв’ю журналістам Першого національного телеканалу.

За його словами, лідерство з прийняття та розміщення зерна тримають Новопокровський КХП (Харківська область), Дунаєвецький КХП (Хмельницька область) та Хлібна база № 85 (Харківська область).

«Аналіз завантаженості зернозберігаючих потужностей підприємств та організацій системи державного резерву протягом останніх років свідчить, що на сьогоднішній день в країні достатньо зерносховищ для забезпечення зберігання зернових. – підкреслив Михайло Косіченко. – Так на сьогодні підприємства готові прийняти на зберігання ще понад мільйон тонн зернових».

Довідково

До сфери управління Державного агентства України належать 20 державних підприємств та одна державна організація, які спеціалізуються на зберіганні зернових та здійснюють господарську діяльність.

 

версія для друку