українська російська англійська
У Сімферополі і Севастополі відкрилися консультаційні центри ДСНС України
05.09.2013 | 17:55
Прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій

5 вересня 2013 р. відбулося відкриття Консультаційного центру Головного управління ДСНС України в АР Крим у м. Сімферополь (вул. Кечкеметська, 103А) та Консультаційного центру Управління ДСНС у м. Севастополь (вул. Советська, 61).

Центри відкрито з метою інформування населення про діяльність Державної служби України з надзвичайних ситуацій, надання безкоштовної інформаційної допомоги юридичним і фізичним особам з усіх питань, які стосуються цивільного захисту та діяльності органів ДСНС України в АР Крим, а також забезпечення якості та доступності адміністративних послуг для громадян, формування основ знань правил особистої та колективної безпеки, проведення інформаційно-просвітницької роботи серед населення щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій.

Такі центри наразі відкриваються в усіх областях країни. Кожен громадянин зможе отримати тут необхідну інформацію – як під час особистих прийомів, так і за допомогою мережі Інтернет або у телефонному режимі.

Робота спеціалістів Консультаційних центрів ДСНС України спрямована на покращення рівня пожежної та техногенної безпеки і, відповідно, зменшення кількості надзвичайних ситуацій у державі.

 

версія для друку