українська російська англійська
На Сумщині відкрито новий об'єкт, реалізований в рамках "єдиного інвестиційного вікна"
05.09.2013 | 18:40
Сумська ОДА

Голова Сумської облдержадміністрації Юрій Чмирь разом із представниками Посольства США в Україні, Європейського Банку Реконструкції та Розвитку відкрив нову технологічну лінію з виробництва керамічних поризованих блоків у ТОВ «Керамейя».

«У липні цього року на підприємстві було відкрито нову лінію з виготовлення клінкерної керамічної цегли, сьогодні маємо новий об’єкт. Це черговий крок до підвищення конкурентоспроможності регіону. Ми з усією відповідальністю можемо констатувати, що конструктивна взаємодія бізнесу і влади на Сумщині дає результати, реформи Президента України Віктора Януковича в реальному секторі економіки успішно реалізуються. Приклад цього – ТОВ «Керамейя», – зазначив Юрій Чмирь.

За словами очільника області, нова лінія – третій успішний проект ТОВ «Керамейя», реалізований за останні два роки в рамках «єдиного інвестиційного вікна». «Завдяки спрощенню процедур оформлення дозвільних документів нам вдається втілювати масштабні проекти за рекордно короткі терміни», – акцентував Юрій Чмирь.

Загальна вартість проекту – 15 мільйонів доларів США, 10 мільйонів з яких – кредитні ресурси Європейського Банку Реконструкції та Розвитку.

«Іноземні інвестори потужних держав відчувають відкритість влади, тому готові вкладати кошти у виробництво саме в Сумській області. Ми протидіємо світовій кризі, підтримуючи та розвиваючи виробництво, як стратегічний напрямок економіки держави. На цьому наголошує Глава держави і Сумщина виконує поставлене ним завдання», – зазначив очільник області.

версія для друку