українська російська англійська
До бюджетів надійшло 56 млн. грн. у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва
06.09.2013 | 09:43
Прес-служба державного агентства земельних ресурсів

Цього року бюджети різних рівнів поповнилися на 55,9 млн. грн., що надійшли у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

Натепер використано 59,1 млн. гривень. З них: на освоєння земель для сільсько- та лісогосподарських потреб – 0,3 млн. грн., на поліпшення сільськогосподарських та лісогосподарських угідь – 3,7 млн. грн., на розроблення робочих проектів землеустрою з охорони земель – 1,8 млн. грн., на проведення заходів з охорони земель відповідно до робочих проектів землеустрою – 6,8 млн. гривень. Також 18 млн. грн. використано на проведення нормативної грошової оцінки земель, 20,5 млн. грн. – на інвентаризацію земель, 8 млн. грн. – на інші заходи.

З початку року із сільсько- та лісогосподарського виробництва вилучено 960,7 га земель. З них: 891,1 га – сільськогосподарські угіддя та 68,79 га – лісові угіддя. Нараховано втрати сільсько- і лісогосподарського виробництва у сумі 47,6 млн. гривень.

На сьогодні в Україні на спеціальних рахунках відповідних місцевих рад знаходиться 537,8 млн. грн., з них на депозитних рахунках в установах банку 124,4 млн. грн., що надійшли в порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва.

версія для друку