українська російська англійська
Уряд продовжує здійснювати заходи щодо запуску підприємств, які раніше призупинили роботу
06.09.2013 | 11:00
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Уряд України продовжує реалізовувати програму, спрямовану на відновлення роботи підприємств, які раніше призупинилися. Про це в інтерв’ю «5 каналу» заявив Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко.

За його словами, з п’яти підприємств, які раніше простоювали, питання щодо відновлення роботи трьох вже вирішено – запрацювали два феросплавні заводи та 10 вересня знову почне працювати підприємство «Карпатнафтохім».

Віце-прем’єр-міністр підкреслив, що на засіданні Уряду в рамках реалізації раніше укладеного меморандуму з власниками підприємства, був схвалений законопроект щодо підтримки підприємства «Карпатнафтохім» яким, зокрема,  передбачено вирішення питання мит на ввезення сировини для нього, зменшення тарифів на перевезення тощо.

«Урядом був схвалений відповідний проект закону, і сподіваюся, що тепер Верховна Рада проголосує, тому що це дуже важкий ринок, на якому з нами конкурують світові гравці. Тому потрібна підтримка держави», - сказав Юрій Бойко.

Він наголосив, що проводиться активна робота й щодо запуску двох нафтопереробних заводів, які раніше призупинили роботу.

«Зараз ми відпрацьовуємо державну програму, яким чином допомогти цим підприємствам запуститися», - сказав Віце-прем’єр-міністр України.

 

версія для друку