українська російська англійська
НКРЕ отримала можливість контролю обленерго за показниками надійності та якості
06.09.2013 | 11:56
Прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ), від 25.07.2013 № 1015 «Про затвердження форм звітності № 11-НКРЕ (квартальна) „Звіт щодо показників надійності електропостачаннята № 12-НКРЕ (квартальна) „Звіт щодо показників комерційної якості надання послугта інструкцій щодо їх заповнення» сьогодні офіційно оприлюднена в «Офіційному віснику України» за № 66, ст. 2410. Постанова набрала чинності з дня її офіційного опублікування.

Постанова прийнята з метою контролю якості надання послуг з електропостачання обленерго споживачам.

Форми звітності № 11-НКРЕ та 12-НКРЕ нададуть можливість НКРЕ забезпечувати контроль обленерго за дотриманням показників надійності електропостачання, показників комерційної якості надання послуг споживачам та отримувати дані, які будуть враховуватися при коригуванні необхідного доходу компанії при переході до стимулюючого тарифного регулювання за результатами виконання цільового завдання щодо досягнення показників якості послуг.

Постанова зареєстрована у Міністерстві юстиції України 13.08.2013 за № 1384/23916.

Також варто зазначити, що постанова № 1015 оприлюднена на офіційному веб-сайті НКРЕ http://www.nerc.gov.ua/index.php?id=7791 і розміщена в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство», а також буде оприлюднена в офіційному друкованому ЗМІ Комісії – «Інформаційному бюлетені НКРЕ».

 

версія для друку