українська російська англійська
Голова НКРЕ візьме участь у роботі Конференції ERRA з питань інвестицій та регулювання енергетики
06.09.2013 | 15:20
Прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ), Сергій Тітенко візьме участь у 12-й Конференції ЕRRА з інвестицій та регулювання енергетики та засіданні Голів органів регулювання країн-членів Регіональної асоціації органів регулювання енергетики (ERRA).

Заходи проводяться 16-19 вересня 2013 року в м. Таллінн (Естонська Республіка). В роботі Конференції братимуть участь близько 100 регуляторів з країн-учасниць ERRA та експертів з міжнародних організацій та компаній - Національної Асоціації членів комісій з регулювання комунальних підприємств NARUC (США), Міжнародного енергетичного агентства, компаній KPMG (Латвія), DNV KEMA (Німеччина), Enefit (Естонія), Sadales tikls (Латвія), BNP Paribas (Франція), Herbert Smith Freehills LLP (Великобританія) та ін.

На 12-й Конференції ЕRRА з питань інвестицій та регулювання енергетики буде представлено досвід країн Балтійського регіону, зокрема, щодо створення регіонального ринку, інвестицій та перспектив, а також досвід Європейського Союзу і США в частині розвитку конкуренції на енергетичних ринках, підтримки інвестицій в генерацію і мережі та особливості заходів регулювання під час економічних і фінансових криз. В рамках Конференції Сергій Тітенко на підсумковій сесії «Регулювання ринків, що розвиваються» виступить офіційним експертом з питань щодо організації енергетичних ринків.

18 вересня Сергій Тітенко візьме участь у засіданні Голів органів регулювання країн-членів ЕRRA, на якому обговорюватимуться питання незалежності органів регулювання, комплексного планування ресурсів. Голова НКРЕ представить учасникам засідання презентацію щодо труднощів та уроків при включенні відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) в енергетичний ринок в Україні та прийме участь в обговоренні проблем країн-членів Асоціації.

Крім того, під час засідання Голів органів регулювання планується участь Сергія Тітенка в обговоренні звіту Регуляторів енергетики Середземномор’я (MEDREG) щодо поточного статусу підприємств у регіоні ЄС – Середземне море та ознайомлення з інформацією щодо майбутніх заходів Асоціації.

Довідково

Регіональна асоціація органів регулювання енергетики (Energy Regulators Regional Association, ERRA, www.erranet.org) створена регулюючими органами 15 країн Центральної Європи та Азії, у т.ч. України, та зареєстрована в Угорщині в квітні 2001 року, її Секретаріат знаходиться в Будапешті. Сьогодні ERRA нараховує 24 дійсних, 5асоційованих та 7 афілійованих членів.

Основна мета Асоціації полягає в сприянні удосконаленню процесу регулювання енергетики, становленню незалежних органів регулювання, покращанню співробітництва між ними.

версія для друку